Hakkımızda

hakkımızda
Bood Health - Kurumsal
Bood Health;

Yurtiçi ve yurtdışı yatırımların; projeden, yönetim danışmanlığına kadar sürecine yön verir. Satınalma faaliyetlerini, kurumun ihtiyacı doğrultusunda iyileştirir ve somut değerler ile raporlar. Yönetimin ve yöneticinin ihtiyacı olan istatistiki bilgileri belirler. Alternatif tedarik zinciri sunarak kurum giderlerini düşürme hedeflidir. Yüzlerce tedarikçi datası ile tedarik yönetiminize, finansal fayda ve zaman kazandırır. Tedarikçi ile tedarik eden arasında Sözleşme Danışmanlığı yaparak, iş teslimini güvene alır.

Misyon

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek "güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen" bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Vizyon

Kalite, güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda yerli, yabancı müşterilerine, dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla Bood Health markasını iç ve dış pazarda aranır, uluslararası bir firma konumuna getirmektir.

Ürün Desteği

Geniş skalayı kapsayan ürün portföyümüz ve rekabetçi fiyat politikamızı keşfetmek için diledğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Proje Danışmanlığı

Anahtar teslim proje yönetimi, ürün tedariği ve proje danışmanlığı alanlarında tüm ihtiyaçlarınız için buradayız.